FREEDOM TOPLANTI KOLTUĞU SİYAH BİZON DERİ

FREEDOM TOPLANTI KOLTUĞU SİYAH BİZON DERİ (F111GQ111-N--S--C-)

0,00
Marka : Humanscale
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : 14.047,00 TL  + KDV
İndirimli : 10.535,25 TL  + KDV
Stok Miktarı : 2

AYAK CİNSİ : GRAPHITE

SIRT : SİYAH BİZON DERİ

OTURAK : SİYAH BİZON DERİ

 

TEKERLEK : YUMUŞAK

ADET

Artır Azalt

FREEDOM BAŞLIKSIZ SİYAH DERİ TOPLANTI KOLTUĞU-YUMUŞAK AYAK

Modern ofislere zahmetsizce entegre olacak şekilde tasarlanan Freedom Task Çalışma Koltuğu, konfor, tarz ve tam kullanım kolaylığı sunuyor.

Niels Diffrient tarafından yaratılan ve 10’dan fazla tasarım ödülü kazanan Freedom Task Çalışma Koltuğu, her kullanıcıya anında ve özel destek sağlamak için fizik yasalarını ve oturanın vücut ağırlığını kullanır. Bu mükemmel “ağırlık duyarlı” denge, kullanıcının zahmetsizce hareket etmesine izin verir ve aynı zamanda her oturuş pozisyonda tam olarak destekler. Sonuç olarak, kullanıcılara duruşlarını sık sık değiştirerek daha sağlıklı ve konforlu bir oturma deneyimi sağlar.

Freedom Task Çalışma Koltuğu, insanların oturma biçiminde devrim yaratıyor. Ağırlık duyarlı yaslanma ve eşzamanlı olarak ayarlanabilen kolçaklarıyla performans ve işlevselliği için yeni standartlar belirlemiştir. İnsan vücudunun kıvrımlarına uyacak şekilde şekillendirilmiş bir köpük sırtlığı ve uzun süreli rahatlık için kalın minderi ile her kullanıcıya özel bir ergonomik uyum sağlar.

 

UZUN ÖMÜRLÜ KONFOR

Freedom Task Çalışma Koltuğu’nun vücuda uyumlu hatları, kullanıcının gün boyu rahat etmesini sağlar. Koltuk minderleri, endüstri standardındaki dört dakika yerine dört saat boyunca rahatlığı en üst düzeye çıkarmak için üretilmiştir.

KOLAY YASLANMA

Freedom Task Çalışma Koltuğu’nun akıllı yaslanma mekanizması, her kullanıcı için otomatik olarak özel destek sağlar, gün boyunca sağlıklı ve kendiliğinden hareketleri teşvik eder. Elverişsiz düğmeler, kollar ve manuel ayarlamalar olmadan, Freedom Task Çalışma Koltuğu aktif oturumu zahmetsizce yapar.

SEZGİSEL AYARLAR

Freedom Task Çalışma Koltuğu’nun sırt desteğindeki devrimci tasarımı, omurganın değişen ihtiyaçlarını karşılamak için otomatik olarak dönmeyi sağlar. Senkronize kolçaklar, sürekli destek ve rahatlık için yaslanma sırasında kullanıcıyla birlikte kalır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Koltuk Genişliği: 690mm (27.25″)

Minder Genişliği: 635mm (25″)

Yükseklik: 510mm (20″)

Ağırlık: 17kg (38 lbs) kolçaklı / 15.5kg (34 lbs) kolçaksız

Döşeme: Bizon Deri

Aksam: Grafit-Boyalı

Tekerlek: Yumuşak Tekerlek

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler